Get Real!
Een student is verslaafd aan een spel waarin hij de lijfwacht is van een sexy zanger.

Voor de wedstrijd om de beste Nederlandse animatie heeft een selectiecommissie een keuze gemaakt uit 141 Nederlandse inzendingen. 36 titels hebben de toets doorstaan. De commissie bestond uit Reinier Hattink (producent, voor VERS - de nieuwe naam van NFTVM), Patrick Chin (animatiefilmmaker, op uitnodiging van HAFF) en Lisette Looman (productiemanager Telescreen, namens de Vereniging Nederlandse Animatieproducenten - VNAP).
Een student is verslaafd aan een spel waarin hij de lijfwacht is van een sexy zanger.

Oswald Bunny wordt door zijn vrienden geholpen om een vreselijke misdaad te verdoezelen. Maar ze zullen niet aan hun straf ontkomen.

Als een man getuige is van een moord en foto's maakt van de dader, moet hij voor zijn leven vluchten.
.jpg?format=w480)
In deze fantasyfilm gaat een meisje op zoek naar haar kleine draakje. De film is volledig gemaakt met de open-source software Blender.

Een futuristische visie op een wereld na een catastrofale ramp. In deze duistere parabel zoeken gemuteerde ledematen naar samenwerking.

De eekhoorn en de zwaluw sluiten vriendschap. Wanneer de zwaluw in de problemen komt, probeert de eekhoorn haar te redden.

Een film over de beproevingen van oorlog en natuur. Het onderzoekt de jachtdrift en de veerkracht van mens en dier in tijden van oorlog, en behandelt meer dan 400 jaar geschiedenis in 5 minuten. Schilderijen en puzzels evolueren van dierlijke vorm naar menselijke, van prooi naar jager en van oorlogsgebied naar wildernis. Met muziek van pianist Thollem McDonas.