Image Alt

Team

Directie 

Artistiek directeur 
Aneta Ozorek
aneta@kaboomfestival.nl

Zakelijk leider 
Annabet Langkamp
annabet@kaboomfestival.nl

Programma 

Hoofdprogrammator 
Maarten van Gageldonk
maarten@kaboomfestival.nl

Programmaproducent 
Nicole Akkermans

Programma-assistent 
Arina Mahmoudian

Reviewers
Naseeba Bagalaaliwo, Cansu van Gageldonk, Liz el Saadany, Maik Hagens, Marion Poeth, Milan Schweiger, Mackenzie Fincham, Kim van Engelen, Noemie Kohl, Noa Mac Donald, Brent van der Hove, Camille le Roy, Iris Frankhuizen, Lucas Toornvliet, Anna Liebermann, Guido Duijn, Nancy Denney-Phelps

VR
Victorine van Alphen

Kaboom Classics 
Mette Peters

16mm 
Roloff de Jeu

Games
Luuk van Huet
Eline Soumeru

Workshops
Michael Veerman

Nancy Award
Nancy Denny-Phelps

Experimenteel programma 
Anna Eijsbouts
Greg McLeod

Anime
Tess Wiskerke

Kaboom + Workshop
Stan Liguzinski

Educatie 
Anton Damen

Pursuit of Pleasure
Maxi Meissner
Josh Nieli

Marketing & communicatie

Hoofd Marketing & Communicatie 
Caroline Krouwel
caroline@kaboomfestival.nl

Junior online communication & web-editing
Adina Constantin

Copywriting & film texts
Sven Hollebeke

Graphic designer
Lynn Gommans

Illustrator 
Leyla Ali

Assistent Communicatie 
Miruna Tudor
Alicja Nowicka

Productie 

Hoofd productie 
Jolisa van Leeuwen

Uitvoerend producent 
Eveline van der Sijde

Productieassistent 
Isabel Shu Mei van Veen

Vrijwilligerscoördinatie 
Esmee Ooms

Hospitality Manager
Anna Liebermann

Ticketing & helpdesk coördinator 
Anke Croonen

Techniek 

Hoofd Techniek

Yorrick de Nooijer
yorrick@kaboomfestival.nl

Filmtechniek 
Kim van Engelen

IT manager
Misja Starink

Kaboom Industry

Hoofd Industry 
Emilia Mazik
emilia@kaboomfestival.nl

Distributie

Ursula van den Heuvel
ursula@kaboomfestival.nl

Boekhouding

Carel Grosmann

Bestuur

Voorzitter 
Richard Valk

Bestuursleden
Jola Klarenbeek
Lisette Looman
Joris van Wijk
Jantiene de Kroon