Image Alt

Timetable 2019

Sat 09 Nov9.0010.0011.0012.0013.0014.0015.0016.0017.0018.0019.0020.0021.0022.0023.000.00
't Hoogt Utrecht Filmzaal
Stad van de Toekomst Workshop (6+)
Het Huis Utrecht Foyer
Shaun het Schaap Shorts (AL)
Het Huis Utrecht Koepelzaal
Wallace and Gromit shorts 1 (9+)
De Piraten! Alle Buitenbeentjes aan Dek (6+)
Chicken Run (9+)
Wallace & Gromit Shorts 2 (9+)
Het Utrechts Archief Auditorium
Klanken van de Stad workshop (6+)
Lampionnenworkshop (6+)
Het Utrechts Archief Plein
Animatiebus (6+)
Animatiebus (6+)
Animatiebus (6+)
Kinepolis 1
Kids 5: Je Leert Nog Eens Wat (6+)
Kids 2: Buiten Spelen (3+)
Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (6+)
Kinepolis 2
Emile Awards Winners for Kids (6+)
Knofje Marathon (3+)
Kids 4: Ik Ben Niet Bang (6+)
De Tand des Tijds (6+)
Kinepolis 3
Kids 3: We Doen Het Samen (3+)
Best of KLIK 2018 for Kids (3+)
Vos & Haas Marathon (3+)
Shorts voor Tieners: We Hebben Een Missie
Kinepolis Playground
Exploration Station (AL)
LHC 3
Kids 1: Kijk Je Wel Uit? (3+)
Jacob, Mimmi en de pratende honden (6+)
Première – Ella, Oscar & Hoo (6+)
Nederlandse Klassiekers voor Kids (6+)
LHC 4
Kids 4: Ik Ben Niet Bang (6+)
Kids 5: Je Leert Nog Eens Wat (6+)
Kids 6: Wat krijgen we nou? (9+)
Robots & ruimtereizen (6+)
Stadhuisbrug Utrecht
Opening Kaboom Kids
Sun 10 Nov9.0010.0011.0012.0013.0014.0015.0016.0017.0018.0019.0020.0021.0022.0023.000.00
Het Huis Utrecht Foyer
Shaun het Schaap Shorts (AL)
Het Huis Utrecht Koepelzaal
Wallace & Gromit Shorts 2 (9+)
Chicken Run (9+)
De Piraten! Alle Buitenbeentjes aan Dek (6+)
Wallace and Gromit shorts 1 (9+)
Het Huis Utrecht Studio 3
Wallace en Gromit kleiworkshop (6+)
Wallace en Gromit kleiworkshop (6+)
Wallace en Gromit kleiworkshop (6+)
Het Utrechts Archief Auditorium
Klanken van de Stad workshop (6+)
Het Utrechts Archief Plein
Animatiebus (6+)
Animatiebus (6+)
Animatiebus (6+)
Kinepolis 1
Kids 1: Kijk Je Wel Uit? (3+)
Scratch ‘n Sniff – Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit (6+)
Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (6+)
Kids 2: Buiten Spelen (3+)
Kinepolis 2
Best of KLIK 2018 for Kids (3+)
Mirai (9+)
Emile Awards Winners for Kids (6+)
Kinepolis 3
Knofje Marathon (3+)
Kids 5: Je Leert Nog Eens Wat (6+)
Kids 3: We Doen Het Samen (3+)
Vos & Haas Marathon (3+)
Kinepolis Playground
Exploration Station (AL)
LHC 3
Cartoon Network Classics for Kids: Courage (9+)
Kids 4: Ik Ben Niet Bang (6+)
LHC 4
Kapitein Morten en de Spinnenkoningin (6+)
Kids 6: Wat krijgen we nou? (9+)
Utrechtse Kinderboekwinkel
Vos & Haas Workshop (3+)
Vos & Haas Workshop (3+)
Vos & Haas Workshop (3+)
Mon 11 Nov9.0010.0011.0012.0013.0014.0015.0016.0017.0018.0019.0020.0021.0022.0023.000.00
Kinepolis 3
De Tand des Tijds (6+)
Tue 12 Nov9.0010.0011.0012.0013.0014.0015.0016.0017.0018.0019.0020.0021.0022.0023.000.00
HKU (Oudenoord 700)
Industry Day
Wed 13 Nov9.0010.0011.0012.0013.0014.0015.0016.0017.0018.0019.0020.0021.0022.0023.000.00
Het Ketelhuis 1
Shorts 2: What Lurks Inside of Us
Shorts 3: How to Grow Up
Opening Night
Bonkers Shorts 1
Het Ketelhuis 2
Emile Award Winners 2018
CEE Talents
Mo Cosmos Mo Problems
AAFFIA Presents: Best of African Animation
Shorts 4: Group Dynamics
Het Ketelhuis 3
Rockets & Romance
Short Docs 1
Shorts 6: Tales of Life and Death
Shorts 7: Our Fragile Existence
Short Docs 2
Shorts 5: Underworlds and Utopias
Het Ketelhuis Café
Something Is No Yes – A Janek Koza Exhibition
Het Meterhuisje
White Lines – 5 years of Glitterende Eenhoorn & Lae
Machinegebouw Grote zaal
Shorts 1: Keep Dreaming
Opening Night
In Space No One Can Hear You Scream
Machinegebouw Kleine zaal
Virtual Reality 3
Virtual Reality Opening Night
Thu 14 Nov9.0010.0011.0012.0013.0014.0015.0016.0017.0018.0019.0020.0021.0022.0023.000.00
De Nieuwe Anita
Everything's Different, Nothing has Changed - Homage to Rosto
100 Years of Dutch Animation - Symposium Drinks
Het Ketelhuis 1
Shorts 4: Group Dynamics
Symposium: 100 years of Dutch animation
Mind My Mind
Funan
Bonkers Shorts 2
Het Ketelhuis 2
Dutch Classics I: Musical Encounters
Focus on South Korea IV: Everyday People
In Space No One Can Hear You Scream
Accessing Your Creative Mind Pipe with Greg McLeod
Aardman Shorts (OV)
Bouillabaisse
Focus on South Korea III: Her Side of the Story
Het Ketelhuis 3
Focus on South Korea V: The Big Shorts
Shorts 5: Underworlds and Utopias
Luce Grosjean Industry Talk
The Wolf House
Aachi & Ssipak
Dutch Classics II: Characters
Heinz
Het Ketelhuis Café
Something Is No Yes – A Janek Koza Exhibition
Filmmakers Talk Show
Het Meterhuisje
White Lines – 5 years of Glitterende Eenhoorn & Lae
Machinegebouw Grote zaal
Shorts 1: Keep Dreaming
Shorts 2: What Lurks Inside of Us
Dutch Shorts
Shorts 3: How to Grow Up
Shorts 6: Tales of Life and Death
Night of Shame
Machinegebouw Kleine zaal
Virtual Reality 2
Virtual Reality 3
Fri 15 Nov9.0010.0011.0012.0013.0014.0015.0016.0017.0018.0019.0020.0021.0022.0023.000.00
De Nieuwe Anita
Everything's Different, Nothing has Changed - Homage to Rosto
Het Ketelhuis 1
Shorts 7: Our Fragile Existence
Shorts 2: What Lurks Inside of Us
Shorts 1: Keep Dreaming
Top 3
The Swallows of Kabul
Zone 5300 Revue
CartoonsComedyChaos! with Mike Hollingsworth
Het Ketelhuis 2
Shorts 3: How to Grow Up
Short Docs 1
Focus on South Korea IV: Everyday People
Focus on South Korea I: If Memory Serves Me Well
Commissioned Shorts
Offbeat Shorts
Shorts 5: Underworlds and Utopias
Het Ketelhuis 3
Short Docs 2
Focus on South Korea III: Her Side of the Story
Away
Focus on South Korea II: Sensory Overload
Karin Vandenrydt: Anima on tour – Jury program 3
14 Years of Michael Frei – Jury Program 1
The State Against Mandela and the Others
Het Ketelhuis Café
Something Is No Yes – A Janek Koza Exhibition
Filmmakers Talk Show
Janek Koza Exhibition Opening
Het Meterhuisje
White Lines – 5 years of Glitterende Eenhoorn & Lae
Ketelhuis Balkon
Hand-Painted Paradise – Steven Woloshen Workshop
Machinegebouw Grote zaal
Shorts 4: Group Dynamics
Shorts 5: Underworlds and Utopias
Dutch Shorts
Master Class – David Sproxton
Let's Binge: Undone
Machinegebouw Kleine zaal
Virtual Reality 2
Virtual Reality 1
Westerliefde
FIGHT: AR Performance
FIGHT: AR Performance
FIGHT: AR Performance
Sat 16 Nov9.0010.0011.0012.0013.0014.0015.0016.0017.0018.0019.0020.0021.0022.0023.000.00
De Nieuwe Anita
Everything's Different, Nothing has Changed - Homage to Rosto
Het Ketelhuis 1
The Satellite Girl and Milk Cow
Cartoon Network presents: Steven Universe Special
Renata Gąsiorowska – Jury program 2
Let's Binge: Candide
The King of Pigs
Midnight Madness
Het Ketelhuis 2
Focus on South Korea I: If Memory Serves Me Well
Shorts 2: What Lurks Inside of Us
Something Is No Yes – Janek Koza Shorts
Creating New Comics in the Digital Age – André Bergs Presentation
Shorts 4: Group Dynamics
Women Watching Porn Live
Het Ketelhuis 3
Short Docs 2
The Wolf House
Focus on South Korea V: The Big Shorts
Funan
Hand-Painted Paradise – Steven Woloshen Shorts
Urbanus de Vuilnisheld
Bonkers Shorts 1
Het Ketelhuis Café
Something Is No Yes – A Janek Koza Exhibition
Filmmakers Talk Show
Animation and Memory: book launch
I Can Die Happy Now - The Closing Party
Het Meterhuisje
White Lines – 5 years of Glitterende Eenhoorn & Lae
Machinegebouw Grote zaal
Shorts 6: Tales of Life and Death
Shorts 7: Our Fragile Existence
Scratch ‘n Sniff – Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit (OV)
Master Class – Mike Hollingsworth
Award Ceremony + Best of Kaboom 2019
Tux and Fanny
Machinegebouw Kleine zaal
Virtual Reality 1
Virtual Reality 2
Sun 17 Nov9.0010.0011.0012.0013.0014.0015.0016.0017.0018.0019.0020.0021.0022.0023.000.00
Het Ketelhuis 1
16mm to Mars
Mirai
Chicken Run (OV)
Flushed Away (OV)
The Swallows of Kabul
Bonkers Shorts 2
Het Ketelhuis 2
Dutch Classics I: Musical Encounters
Best Shorts of Kaboom 2019
Top 3
Dutch Classics II: Characters
Mo Cosmos Mo Problems
Tux and Fanny
Het Ketelhuis 3
AAFFIA Presents: Best of African Animation
Away
Dutch Classics III: Life Philosophies
Focus on South Korea II: Sensory Overload
Rockets & Romance
Wallace & Gromit Shorts (OV)
Het Ketelhuis Café
Something Is No Yes – A Janek Koza Exhibition
Het Meterhuisje
White Lines – 5 years of Glitterende Eenhoorn & Lae
The Dedicated Thousand
Machinegebouw Grote zaal
Best Shorts of Kaboom 2019
The State Against Mandela and the Others
Best Shorts of Kaboom 2019
Adult Swim presents: Genndy Tartakovsky's Primal
Best Shorts of Kaboom 2019
Machinegebouw Kleine zaal
Virtual Reality 3
Virtual Reality 1
Muziekgebouw aan 't IJ
Soundtrack Live! Workshop